Інформаційне повідомлення про електронні консультації щодо проекту Програми залучення організацій громадянського суспільства  до надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів у 2021-2022 роках»

Департаментом соціального захисту населення обласної державної адміністрації підготовлено проєкт Програми залучення організацій громадянського суспільства до надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів у 2021-2022 роках».

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 та з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність обласної державної адміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності Програма проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 02 грудня до 16 грудня 2020 року (включно).

Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться до 16 лютого 2020 року (включно) за адресою: 14005,
м. Чернігів, проспект Миру, 116-а, Департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації,
e-пошта: [email protected]

Контактна особа: Шибиріна Вікторія Петрівна – начальник відділу з питань управління персоналом та організаційної роботи Департаменту соціального захисту населення Чернігівської обласної державної адміністрації, тел.72-40-99.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті обласної державної адміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проєкт Програми залучення організацій громадянського суспільства до надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів у 2021-2022 роках».

Проєкт Програми залучення організацій громадянського суспільства до надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів у 2021-2022 роках»

Додаток 1

Додаток 2