07-12-2020 11:32

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо проєкту нормативно-правового акту «Про підготовку і проведення Обласного фестивалю творчості осіб з інвалідністю «Сіверські барви життя»

Департаментом культури і туризму національностей та релігій облдержадміністрації підготовлено проєкт нормативно-правового акту «Про підготовку і проведення Обласного фестивалю творчості осіб з інвалідністю «Сіверські барви життя».

Основною метою проведення Обласного фестивалю творчості осіб з інвалідністю «Сіверські барви життя» є сприяння процесу реабілітації і соціальної адаптації осіб з інвалідністю засобами мистецтва, популяризація народної творчості, розвиток української народної культури.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 та з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність обласної державної адміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проєкт нормативно-правового акту «Про підготовку і проведення Обласного фестивалю творчості осіб з інвалідністю «Сіверські барви життя» проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 07 грудня до 22 грудня 2020 року (включно).

Зауваження та пропозиції до проєкту нормативно-правового акту прийматимуться до 22 грудня 2020 року (включно) за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 70, Департамент культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, тел. 676-562, е-пошта: [email protected]

Контактна особа: Бондаренко Наталія Сергіївна, головний спеціаліст-юрисконсульт Департаменту культури і туризму національностей та релігій облдержадміністрації, тел. (0462) 611-985.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті обласної державної адміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проєкт наказу директора Департаменту культури і туризму національностей та релігій облдержадміністрації «Про підготовку і проведення Обласного фестивалю творчості осіб з інвалідністю «Сіверські барви життя»

Положення про Обласний фестиваль творчості осіб з інвалідністю «Сіверські Барви життя»

Додаток