14-12-2020 16:09

Інформаційне повідомлення про електронні консультації щодо проєкту Програми профілактики правопорушень у Чернігівській області на 2021-2025 роки

Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації підготовлено проєкт Програми профілактики правопорушень у Чернігівській області на 2021-2025 роки.

Основною метою Програми є  надання допомоги підрозділам Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, Управління Служби безпеки України в Чернігівській області та Управління патрульної поліції в Чернігівській області із забезпечення  їх спорядженням та технічними засобами.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 14 грудня по 29 грудня 2020 року.

Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться до 29 грудня 2020 року за адресою: 14013, м. Чернігів, вул. Г. Полуботка, 70, Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації, тел. 67-54-01, е-пошта: [email protected].

Контактна особа: Кулібик Андрій Вікторович, заступник начальника  Управління планування цивільного захисту та оборонної роботи, начальник відділу планування Управління планування цивільного захисту та оборонної роботи Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проєкт Програми профілактики правопорушень у Чернігівській області на 2021-2025 роки

Пояснювальна записка

Додаток 1

Додаток 2