14-12-2020 16:18

Інформаційне повідомлення про електронні консультації щодо проєкту Програми впровадження пілотного проекту з організації територіальної оборони  Чернігівської області на 2021-2022 роки

Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації підготовлено проєкт Програми впровадження пілотного проекту з організації територіальної оборони  Чернігівської області на 2021-2022 роки.

Основною метою Програми є забезпечення вдосконалення системи організації територіальної оборони області,  практична перевірка  дієвості нових підходів з організації територіальної оборони, виявлення позитивних сторін і недоліків, підготовка пропозицій щодо відображення  напрацювань в законодавстві та впровадження отриманого досвіду в Україні.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 14 грудня по 29 грудня 2020 року.

Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться до 29 грудня 2020 року за адресою: 14013, м. Чернігів, вул. Г. Полуботка, 70, Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації, тел. 67-54-01, е-пошта: [email protected].

Контактна особа: Кулібик Андрій Вікторович, заступник начальника  Управління планування цивільного захисту та оборонної роботи, начальник відділу планування Управління планування цивільного захисту та оборонної роботи Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проєкт Програми впровадження пілотного проекту з організації територіальної оборони Чернігівської області на 2021-2022 роки

Пояснювальна записка

Додаток 1

Додаток 2