Інформаційне повідомлення про електронні консультації щодо проєкту звіту про виконання у 2020 році «Програми реставрації пам’яток архітектури національного значення на території Чернігівської області на 2020-2022 роки»

Управлінням містобудування та архітектури облдержадміністрації підготовлено проєкт звіту про виконання у 2020 році «Програми реставрації пам’яток архітектури національного значення на території Чернігівської області на 2020-2022 роки».

Програма спрямована на формування пам’яткоохоронної політики на території області, збереження та популяризація визначних пам’яток культурної спадщини. Виконання Програми забезпечить реалізацію заходів державної політики у сфері охорони культурної спадщини, сприятиме збереженню Тріумфальної арки (м. Новгород-Сіверський), Георгіївської церкви (смт Седнів Чернігівського району), Садиби Покорщина (смт Козелець), Палацу з двома флігелями (с. Качанівка Ічнянського району), Церкви Іоанна Богослова (м. Ніжин) як визначних пам’яток архітектури національного значення Чернігівської області.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 та з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність Управління містобудування та архітектури обласної державної адміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у його діяльності проєкт звіту про виконання у 2020 році Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 18 січня по 31 січня 2021 року.

Зауваження та пропозиції до проєкту звіту прийматимуться Управлінням містобудування та архітектури обласної державної адміністрації до 31 січня 2021 року за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Єлецька, 11, т/ф. 77-45-86, е-пошта: [email protected].

Контактна особа: Клименко Роман Григорович, начальник відділу територіального планування та охорони пам’яток архітектури Управління містобудування та архітектури обласної державної адміністрації, тел. (0462) 67-55-06.

Проєкт звіту про виконання у 2020 році «Програми реставрації пам’яток архітектури національного значення на території Чернігівської області на 2020-2022 роки»