12-03-2021 16:29

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо проекту нормативно-правового акту «Про обласний фестиваль-конкурс хореографії «Надія» серед учнів мистецьких шкіл області»

Департаментом культури і туризму національностей та релігій облдержадміністрації підготовлено проект нормативно-правового акту «Про обласний фестиваль-конкурс хореографії «Надія» серед учнів мистецьких шкіл області».

Основною метою проведення обласного фестивалю-конкурсу хореографії «Надія» серед учнів мистецьких шкіл області є підвищення художнього рівня балетмейстерської роботи викладачів та виконавської майстерності учнів мистецьких шкіл, подальшого розвитку хореографічного мистецтва у Чернігівській області.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 та з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність обласної державної адміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект нормативно-правового акту «Про обласний фестиваль-конкурс хореографії «Надія» серед учнів мистецьких шкіл області» проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 12 березня до 29 березня 2021 року (включно).

Зауваження та пропозиції до проєкту нормативно-правового акту прийматимуться до 29 березня 2021 року (включно) за адресою: 14000,             м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 70, Департамент культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, тел. 676-562, е-пошта: [email protected]

Контактна особа: Бондаренко Наталія Сергіївна, головний спеціаліст-юрисконсульт Департаменту культури і туризму національностей та релігій облдержадміністрації, тел. (0462) 676-562.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті обласної державної адміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проєкт наказу Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації

Проєкт Положення про обласний фестиваль-конкурс хореографії «Надія» серед учнів мистецьких шкіл області

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3