14-05-2021 14:58

Інформаційне повідомлення про громадське обговорення проєкту Обласного плану дій з реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю на період до 2025 року

Департаментом соціального захисту населення обласної державної адміністрації підготовлено проєкт Обласного плану дій з реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю на період до 2025 року (далі-План).

Метою Плану є підвищення ефективності дій щодо забезпечення прав і задоволення потреб осіб з інвалідністю нарівні з іншими громадянами, поліпшення умов для їх соціальної адаптації та інтеграції.

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 07 квітня 2021 року № 285-р. «Про затвердження Національного плану дій з реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю на період до 2025 року» та з метою координації  роботи місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій щодо реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю та залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність обласної державної адміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проєкт Плану проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 14 до 28 травня 2021 року (включно).

Зауваження та пропозиції до проєкту прийматимуться до 28 травня 2021 року (включно) за адресою: 14005, м. Чернігів, проспект Миру, 116 а, Департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації, e-пошта: [email protected]

Контактна особа: БІЛЕНКО Вікторія Григорівна – начальник відділу у справах осіб з інвалідністю управління соціального захисту населення Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації, тел.72-80-60.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті обласної державної адміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проєкт Обласного плану дій з реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю на період до 2025 року