23-10-2021 17:32

Інформаційне повідомлення
про проведення електронних консультацій щодо проєкту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 30 серпня 2017 року № 428»

 

Департаментом економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації підготовлено проєкт розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації  від 30 серпня 2017 року № 428», згідно з яким пропонується визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 30 серпня 2017 року № 428 «Про тарифи на платні ортопедичні стоматологічні послуги, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом «Носівська центральна районна лікарня імені Ф.Я. Примака» Носівської районної ради», зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області 06 вересня 2017 року за № 56/1145.

Проєкт розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації підготовлено відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» з метою приведення власних нормативно-правових актів у відповідність до вимог чинного законодавства.

У зв’язку з медичною та адміністративно-територіальною реформами в Україні більшість комунальних медичних закладів було реорганізовано та передано у власність сіл, селищ, міст, зокрема, комунальний лікувально-профілактичний заклад «Носівська центральна районна лікарня імені Ф.Я. Примака» Носівської районної ради було неодноразово реорганізовано та передано у власність Носівської міської ради (останні зміни щодо медичного закладу прийняті рішенням шостої сесії Носівської міської ради Носівського району Чернігівської області восьмого скликання від 19.02.2021 № 187/6/VIII«Про прийняття в комунальну власність Носівської територіальної громади КНП «Носівська ЦРЛ ім. Ф.Я. Примака» Носівської районної ради, зміну засновника та найменування підприємства»).

Відповідно до абзацу 2 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.1996 № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)» (із змінами і доповненнями) повноваження обласних державних адміністрацій не поширюються на тарифи, які встановлюються виконавчими  органами сільських, селищних, міських рад відповідно до статті 28 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні».

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність обласної державної адміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проєкт розпорядження проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 23 жовтня до 06 листопада 2021 року.

Пропозиції, зауваження та рекомендації до проєкту розпорядження надсилати в письмовому вигляді по 06 листопада 2021 року (включно) Департаменту економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації (м. Чернігів, вул. Шевченка, буд. 7, кімн. 24, 26; тел. 67-58-34, 66-91-59 або в електронному вигляді заадресою [email protected]), до Управління охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації (м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, 1-б, тел. 67-87-13, е-mail:  [email protected]).

Контактна особа: Заєць Жанна Миколаївна, начальник відділу з питань споживчого ринку та ціноутворення Департаменту економічного розвитку обласної державної адміністрації.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на офіційному вебсайті Чернігівської обласної державної адміністрації в рубриці «Для громадськості»/«Консультації з громадськістю»/«Звіти про результати консультацій з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проєкт розпорядження

 

Департамент економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації