Інформаційне повідомлення

про проведення електронних консультацій щодо проєкту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких розпоряджень голови Чернігівської обласної державної адміністрації»

Департаментом економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації підготовлено проєкт розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких розпоряджень голови Чернігівської обласної державної адміністрації», згідно з яким пропонується визнати такими, що втратили чинність:

1) розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 11 травня 2018 року № 257 «Про тарифи на платні ортопедичні стоматологічні послуги, що надаються Сновською центральною районною лікарнею Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області», зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області 29 травня 2018 року за № 33/1206;

2) розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 29 серпня 2018 року № 492 «Про тарифи на платні послуги, що надаються Сновською центральною районною лікарнею Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області», зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області 19 вересня 2018 року за № 53/1226.

         Проєкт розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації підготовлено відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» з метою приведення власних нормативно-правових актів у відповідність до вимог чинного законодавства.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність обласної державної адміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проєкт розпорядження проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 11 листопада до 25 листопада 2021 року.

Пропозиції, зауваження та рекомендації до проєкту розпорядження надсилати в письмовому вигляді по 25 листопада 2021 року (включно) Департаменту економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації (м. Чернігів, вул. Шевченка, буд. 7, кімн. 24, 26; тел. 67-58-34,  66-91-59 або в електронному вигляді за адресою  [email protected]), до Управління охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації (м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, 1-б, тел. 67-87-13, е-mail:  [email protected]).

Контактна особа: Заєць Жанна Миколаївна, начальник відділу з питань споживчого ринку та ціноутворення Департаменту економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на офіційному вебсайті Чернігівської обласної державної адміністрації в рубриці «Для громадськості»/«Консультації з громадськістю»/«Звіти про результати консультацій з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проєкт розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких розпоряджень голови Чернігівської обласної державної адміністрації»