Інформаційне повідомлення про громадське обговорення проєкту звіту про виконання у 2021 році обласної цільової Програми проведення археологічних досліджень
у Чернігівській області на 2021-2025 роки

Департаментом культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації підготовлено проєкт звіту про виконання у 2021 році обласної цільової Програми проведення археологічних досліджень в Чернігівській області на 2021-2025 роки.

Програма спрямована на визначення перспектив подальшого розвитку археологічних досліджень в області на основі аналізу його сучасного стану.

Основною метою програми є отримання всебічної об’єктивної наукової інформації, необхідної для забезпечення оптимальних умов використання історико-культурного потенціалу області; забезпечення збереженості та вивчення пам’яток, здійснення відповідних пам’яткоохоронних заходів на них; уведення здобутих за результатами Програми матеріалів до наукового обігу.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проєкт звіту про виконання у 2022 році обласної цільової Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 07 по 21 лютого 2022 року.

Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться до 21 лютого 2022 року за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Коюбинського, 70, Департамент культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, тел. (0462) 77-46-33, е-пошта: [email protected]

Контактна особа: Богуш Олександр Олександрович, заступник начальника відділу охорони культурної спадщини Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проєкт звіту про виконання у 2021 році обласної цільової Програми проведення археологічних досліджень в Чернігівській області на 2021-2025 роки