Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо проєкту змін до Програми відшкодування витрат з поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни, у Чернігівській області на 2021 – 2025 роки

Департаментом соціального захисту населення обласної державної адміністрації підготовлено проєкт змін до Програми відшкодування витрат з поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни, у Чернігівській області на 2021 – 2025 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 03 серпня 2021 року № 8-5/VIIІ.

Метою та пріоритетними напрямками діяльності Програми є забезпечення фінансової підтримки осіб, які здійснили поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни шляхом відшкодування відповідних витрат.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 та з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у його діяльності проект змін до Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 19 серпня по 02 вересня 2022 року (включно).

Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться до 02 вересня 2022 року (включно) за адресою: 14028, м. Чернігів, проспект Миру, 116-а, Департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації, e-пошта: [email protected].

Контактна особа: Грецька Світлана Анатоліївна – начальник відділу персоніфікованого обліку та здійснення контролю за призначенням та виплатою пенсій Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації, тел. 5 99 38.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті обласної державної адміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проєкт розпорядження

Паспорт програми

Розділ V програми

Додаток 1

Додаток 2

Департамент соціального захисту населення
обласної державної адміністрації