back

Конкурс бізнес-ідей “Роби своє” в умовах війни

07-06-2022 | 10:15

Конкурс бізнес-ідей для підтримки малого підприємництва в умовах війни «Роби своє» оголошений благодійним фондом «МХП – Громаді». Ініціатива передбачає відродження економіки в селах та малих містах України та створення умов для сталого розвитку підприємництва як відповідь на негативні економічні наслідки війни, що мають місце в Україні шляхом надання мікрогрантів.

Конкурс розрахований  на підприємців-новачків чи тих, які здійснюють свою діяльність не більше як 4 роки та хочуть розширити  та/або здійснити релокацію або якісно покращити свою бізнес-діяльність.

Кожен з переможців зможе отримати від 50 до 100 тис. грн на реалізацію свого бізнес-плану. Кошти можуть бути спрямовані на закупівлю обладнання, сировини, матеріалів та послуг для підтримки мікро- та малого бізнесу.

Конкурс бізнес-ідей «РОБИ СВОЄ» має дві опції:

  1. Навчання. Зареєстровані учасники за бажанням матимуть доступ до відеоматеріалів, створених експертами у сфері розвитку малого бізнесу. Це дасть можливість учасникам «прокачати» навички створення бізнес-планів, планування доходів, витрат, бізнес-аналітику та SMM-маркетинг.
  2. Фінансова підтримка. Для отримання гранту  учасник подає заявку, в якій описує мету, цілі бізнесу, опис продукції, планові доходи, витрати, інші показники.

 Заявку необхідно подати за спеціальною формою на сайті благодійного фонду. 

 Розгляд заявок відбуватиметься на регулярній основі не рідше  одного разу  на місяць.

Планується підтримати до 50 бізнес-ідей в межах конкурсу.

На проведення конкурсу фонд «МХП – Громаді» виділяє 3,5 млн грн.

Телефон для довідок – 067-440-59-00.

Детально за посиланням.

Департамент економічного розвитку
Чернігівської обласної військової адміністрації