back

01-12-2022 | 12:00

онлайн-формат

Анонс. Нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» у 2022 році

1 грудня, у четвер, відбудеться нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» у 2022 році (далі – Конкурс).

Початок заходу: 12.00 у форматі онлайн.

Організатор Конкурсу — Мінрегіон у співпраці з Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» та ГО «Інтерньюз-Україна».

Серед фіналістів — журналісти з Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Полтавської, Сумської, Харківської, Хмельницької, Черкаської областей.

Онлайн-трансляцію заходу можна буде переглянути у Facebook на сторінках Мінрегіону, Програми Ради Європи «Децентралізація і місцеве самоврядування», Офісу Ради Європи в Україні - Київ, ГО «Інтерньюз-Україна», сайту «Децентралізація», а також у події «Всеукраїнський конкурс журналістських робіт 2022». Церемонія нагородження — https://www.facebook.com/coe.office.in.ukraine/