back

Як отримати компенсацію за працевлаштування внутрішніх переселенців

10-03-2023 | 12:25

6700 гривень щомісяця за працевлаштування внутрішніх переселенців — на таку компенсацію сьогодні може розраховувати роботодавець.  З початку дії цієї програми (квітень 2022 року) нею скористалися 89 роботодавців області, які працевлаштували 194 внутрішньо переміщених осіб.

Програма діє на період воєнного стану та протягом 30 календарних днів після його скасування. Тривалість компенсації — 2 місяці.

Для отримання компенсації роботодавцю необхідно подати заяву до структурного підрозділу обласної служби зайнятості, розташованого за місцем перебування роботодавця.

Це можна зробити:

  • в електронній формі – через портал «Дія»;
  • в паперовій – особисто під час відвідування центру зайнятості або на адресу електронної пошти відповідного центру зайнятості.

До заяви обов’язково  додається пакет документів:

  • копія наказу про працевлаштування особи;
  • відомості про працівників, які є застрахованими особами (ПІП, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта);
  • копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Подати заяву на компенсацію необхідно не раніше, ніж за 5 календарних днів після працевлаштування працівника з-поміж переселенців.

Щодо отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування ВПО можна проконсультуватися за телефоном (0462) 77-90-25 або в Telegram-каналі.  

За повідомленням Чернігівського обласного центру зайнятості