back

|

Заходи в межах програми «Допомога допомагаючим»

Громадська організація «Вектор прав людини» розробила програму «Допомога допомагаючим», яка поєднує у собі тренінгові, підтримувальні заходи для правників/правниць та спеціалістів психологічного, медичного спрямування.

Для кожного з напрямів окремо Програма складається з:

• чотирьох онлайнових тренінгів, які включатимуть теоретичні та практичні складові;

• чотирьох групових сесій рефлексії практики та взаємодопомоги для розгляду ваших кейсів;

• однієї публікації про надання правової, психологічної та психосоціальної допомоги потерпілим від війни рф проти України, до якої учасники/учасниці Програми можуть подати свій практичний кейс;

• двох зустрічей та конференції з представниками інших професій, що допомагають,  для напрацювання кроссекторальних моделей допомоги.

До участі запрошуються  практикуючі  психологи(-гині), психотерапевти(-ки), соціальні працівники(-ці), спеціалісти(-ки) інших допомагаючих професій, які надають психологічну і психосоціальну допомогу, та спеціалісти(-ки), які надають правову допомогу потерпілим від війни рф проти України: адвокати(-ки), юристи(-ки), медіатори(-ки)  державних та недержавних проєктів та ліній допомоги, зокрема системи безоплатної правової допомоги, органів місцевого самоврядування та місцевих органів державної влади, приватних юридичних кампаній, індивідуальної практики, громадських організацій. Під час заходів учасники(-ці) представлятимуть поточні кейси зі своєї практики.

Вже відбулися перші тренінги, з інформацією про них можна ознайомитись за посиланнями:

«Що таке «норма» в екстремальних та швидкозмінних умовах» для спеціалістів(-ок), які надають психологічну та психосоціальну допомогу;

«ПТСР та життя в пролонгованому стресі» для спеціалістів(-ок), які надають психологічну та психосоціальну допомогу;

«Норма життя в пролонгованому стресі» для спеціалістів(-ок), які надають правову допомогу.

Реєстрація у програмі за посиланням.

Повний анонс – тут.  

Загальна програма тренінгів проєкту «Допомога домомагаючим» для спеціалістів(-ок) правничого та психологічного напряму

Детальніше – на фейсбук-сторінці ГО «Вектор прав людини».