back

30-01-2014 17:16

Повідомлення про громадське обговорення
проекту розпорядження голови обласної державної адміністрації
«Про тарифи на медичне обслуговування для окремих категорій споживачів,
що надається міською стоматологічною поліклінікою Чернігівської міської ради»

Департаментом економічного розвитку обласної державної адміністрації спільно з управлінням охорони здоров’я обласної державної адміністрації підготовлено проект розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про тарифи на медичне обслуговування для окремих категорій споживачів, що надається міською стоматологічною поліклінікою Чернігівської міської ради», згідно з яким пропонується встановлення тарифів на платні стоматологічні послуги,а саме:

- медичне обслуговування за договорами із суб’єктами господарювання, страховими організаціями;

- медичне обслуговування іноземними громадян, які тимчасово перебувають на території України, в тому числі за договорами страхування,

З повним текстом проекту розпорядження та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації – www.cg.gov.ua (розділи – «Консультації з громадськістю» - «Проекти для громадського обговорення», а також в «Регуляторна діяльність» – «Проекти регуляторних актів»). З метою публічного громадського обговорення, удосконалення проекту розпорядження, врахування інтересів суб’єктів господарювання та громадськості, просимо зауваження і пропозиції до проекту розпорядження надсилати в письмовому вигляді протягом місяця з моменту оприлюднення на сайті обласної державної адміністрації проекту розпорядження та аналізу його регуляторного впливу до Департаменту економічного розвитку обласної державної адміністрації (м. Чернігів, вул.Шевченка, 7, кімн. 24, 26; тел. 699-855, 669-159 або в електронному вигляді за адресою [email protected]), до управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації (м. Чернігів, вул. Щорса, 1-б, тел. 4-42-88, 4-41-86, 4-01-82, E-mail: [email protected]).


Проект розпорядження голови облдержадміністрації
«Про тарифи на медичне обслуговування для окремих категорій споживачів, що
надається міською стоматологічною поліклінікою Чернігівської міської ради»Звіт про проведення громадського обговорення
проекту розпорядження голови обласної державної адміністрації
«Про тарифи на медичне обслуговування для окремих категорій споживачів,
що надаються міською стоматологічною поліклінікою Чернігівською міської ради»Останні новини

Анонси

 

 

 

Погода